چاپ ست اداری

ست اداری به طور کلی انواع گوناگونی را شامل می‌شود و با توجه به سفارش مخاطب می‌تواند تغییر نماید. اغلب اقلامی ست های اداری دارند را در سفارش های اختصاصی افست می توان سفارش دارد و پس از مهیا شدن در اختیار مشتری قرار داد. اما انواع ست اداری که در فرم عمومی بسته می‌شوند با توجه به ظرفیت و اندازه‌های کاغذ مادر تعیین و دسته بندی می‌شوند.

به طور نمونه اغلب ست های اداری روی کاغذهای A2 یا B2 بسته می‌شوند که دارای سایز ۴۵×۶۰ و ۵۰×۷۰ سانتی متر می‌باشند. کاغذ A2 چهار برابر کاغذ A4 می‌باشد و می‌توان از هر برگ آن ۴ سربرگ با سایز A4 به دست آورد. هنگامی که یک ست اداری در فرم عمومی روی دستگاه چاپ بسته می‌شود، شامل هزار عدد کاغذ A2 می باشد.

چاپ ست اداری لاکچری

تعرفه قیمت چاپ ست اداری

ست اداری ابزاری مهم برای معرفی شرکت و برند به مشتریان است که در نهایت باعث پیشرفت کسب و کار و بازدید آن می‌شود. به همان میزان که طراحی سربرگ به صورت خلاق مهم است، چاپ ست اداری با کیفیت نیز در جذابیت و ماندگاری آن حائز اهمیت است.

عوامل متفاوتی در تعیین قیمت چاپ این ست‌ها نقش به سزایی دارند که از مهمترین آن‌ها کیفیت چاپ است. هزینه چاپ ست اداری براساس عوامل مختلفی مانند طراحی آن، سایز، جنس و گرماژ کاغذ، تیراژ، تعداد رنگ، خدمات پس از چاپ، اصول فرم بندی و… متغیر است. هرچه کیفیت چاپ این ست بالاتر باشد، کاربردی تر بوده و هدف شما به بهترین نحو ممکن انجام می‌شود.

مراحل سفارش چاپ ست اداری در اقیانوس چگونه است؟

اگر شما قصد سفارش طراحی و چاپ ست اداری را دارید، می‌توانید به یک شرکت یا مرکز که در این زمینه فعالیت می کند مراجعه کرده و سفارش خود را ثبت نماید. در صورتی که شرایط مراجعه حضوری را ندارید؛ می‌توانید از طریق برقرار تماس تلفنی و یا ارسال ایمیل به شرکت مورد نظر، سفارش خود را شرح داده و ثبت کنید. شما می‌توانید در سایت شرکت‌های طراحی و چاپ، فرم سفارش را تکمیل کرده و درخواست سفارش خود را ثبت کنید.

مراجعه به سایت و یا تماس با شرکت

پرداخت هزینه پیش فاکتور

تکمیل فرم سفارش

ثبت نهایی سفارش

اقیانوس چه نوع فرمت چاپی را برای ست اداری می پذیرد؟

نوع فرمت فایل چاپی در کیفیت چاپ بسیار مهم است. فایل ست اوراق اداری باید به‌ صورت مد رنگی CMYK و با رزولوشن ۳۰۰ DPI باشد. ما در صبح آگهی فایل با فرمت‌های PDF, PSD و JPG را می‌پذیریم. سند های PSD،PDF باید در حالت CMYK باشند تا خروجی چاپی آن‌ها رنگ دقیقی را حاصل نماید. لطفاً توجه داشته رزولوشن پرونده باید ۳۰۰dpi تنظیم شود.

آیا پیش از چاپ، فایل را در قالب رایگان چک می کنید؟

شما در صورت نداشتن طرح و ایده‌ی مناسب  می‌توانید از مشاورین ما برای داشتن طرحی خاص کمک بگیرید. اگر طرح آماده اختصاصی داشته باشید، با قالب‌های آماد‌ه‌ی ما چک می‌شود، بدون هزینه اضافه تصحیح می‌شود. از جمله خدمات چک کردن فایل توسط تیم ما می‌توان به بررسی کد رنگی (درصورت درخواست)، خطوط برش و ساخت انواع پاکت، کارت ویزیت و سربرگ، چک کردن لبه چسب و فواصل برش و … نام برد. لازم به ذکر است غلط املایی و نوشتاری بر عهده‌ی خود ارسال کننده طرح می‌باشد . تیم مجرب صبح آگهی پس از طراحی اوراق اداری شما، فایل نهایی را برای شما ارسال می‌کنند، تا ست اداری منتخب شما پس از ویرایش و تغییرات لازم در بالاتربن کیفیت و مطابق سفارش و سلیقه‌ی شما تایید شده و به چاپ برسد.